KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14155381
nr 1415 5381
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Från Italien". Olja på duk, 44x53cm, yttermått inklusive ram: 56x65cm
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
500 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:47:28